16 Nisan 2020 Perşembe

TayfunKey Ricası!

Merhabalar,

Uzun uzun yazmayacağım ve kısaca özet geçmek istiyorum. Onları da ileride yaparım belki.

Lütfen sadece "kuramadım, yapamadım, inmiyor" gibi yorumlar atmayın. Bu yorumları da yazın, sakın beni yanlış anlamayın ama indirir indirmez oyuna ya da moda dalınca genel olarak duygu ve düşüncelerinizi de söyleyin. Neleri beğenip, beğenmediğinizi de...

Bu işleri yaparken sizlerden ilham alıyorum ve hatta heves kaynağım sizsiniz. Gaza gelme sebebim de sizsiniz. Bunlara çok ihtiyacım var. Şaka maka sadece işi düşen yorum atıyor. Diğerleri neredesiniz?

Her ne kadar şimdilerde durulsam da, 2007'den bu yana asla vazgeçmedim bu işlerden... Vazgeçmeyi de düşünmüyorum. TayfunKey geri dönecek.

Saygılarımla.

- Tayfun Kumaş / TayfunKey

3 yorum:

  1. üff karizmaya bak fotoğraftaki :D geri dön be Tayfun abi mod alemi seni özledi bile...

    YanıtlayınSil
  2. Merhabalar Tayfun Abi. Ben 2001 doğumluyum. Çocukluğum San Andreasa çeşitli modlar yapmakla geçti. Türkçe kaynak bulmak zordu o zamanlar. Ben de mod işlerine hastaydım. Türk arabaları Türkçe tabelalar vs. Efsane zamanlardı. Ne zaman bir türkçe kaynak bulsam karşımda senin ismin duruyordu. Senin verdiğin emeği belki de Rockstar mühendisleri vermemişir o derece. Şimdilerde seni pek fazla takip edemiyorum. Bu korona muhabbetinden eskilerden kim kaldı diye bakayım dedim burada karşıma çıktın. Sana ne kadar teşekkür etsek azdır. Eline emeğine sağlık şimdiye kadar yaptığın tüm modlar için. Bazı forum sitelerinde derleyip toparlayıp tekrardan paylaşmışsın modları. Gelecek nesile kırık link bırakmamak adına bu da takdir edilesi :) Bundan sonra yapacağın çalışmalar için de başarılar diliyorum. Gelecek nesillere bırakacak nice TayfunKey modlarına inşallah. Kendine iyi bak.

    YanıtlayınSil
  3. adamsın reyiz hakkın yenmez vcs ve lcs tr yamalarınla oyunu çok eğlenerek oynadım tekrar teşekkürler adamsın

    YanıtlayınSil