18 Mayıs 2013 Cumartesi

Manhunt 2 – Türkçe Yama v1.0


   Öncelikle Türkçe yamanın acelece çevrildiğini ve o yüzden bazı kısımlarda birçok çeviri hatalarının bulunduğunu belirteyim ancak bu hatalar oyunu oynamanıza engel değil. Hiç İngilizce bilmeyen arkadaşların işine yarayacaktır. Oyunun piyasaya çıkışının dördüncü senesinde dosyaları açabilmiş ve Türkçe olarak çevirmiştim. Bu sorunları duruma göre Manhunt 2 Türkçe Yama v2.0 ile düzeltmeyi planlıyorum.
   Rockstar Games’in tüm dünyada yasaklanan ve şiddet içeren psikopat oyunu Manhunt 2’yi artık Türkçe olarak oynayabilirsiniz. 2007 senesinde Kuzey Amerika’da, 2008 senesinde ise Avrupa’da piyasadaki yerini aldıktan sonra 2009 senesinde ise PC’e merhaba diyen Manhunt 2, içeriği yüzünden daha sonra tüm dünyada yasaklanmıştı.

Oyun Hakkında Bilgi
   Dr. Daniel “Danny” Lamb bir bilim adamıdır ve “Pickman Projesi”nin başındaki kişidir. Proje süresiz olarak durdurulur ve bir akıl hastanesine kapatılır. Aradan 6 yıl geçmiştir. Daniel kim olduğunu bilmiyordur ve hafızasını kaybetmiştir. Geçmişe dair hiçbir anısını hatırlamıyordur.
Hastanede kilit altındayken önceki yaşamı, kim olduğu ve ailesiyle ilgili sorular kafasında dönerken; hastanenin güvenlik sisteminde oluşan bir arızayla birlikte tüm hücrelerin kilitleri açılır ve Daniel diğer kişilerle birlikte serbest kalır. Leo Kasper da bu durumun kaçmak için harika bir zaman olduğu kararına varır ve Daniel’in önderliğinde birlikte hastaneden kaçarlar. Bundan sonrasında ise Daniel, geçen 6 senede nelerin olduğunu bulmaya çalışırken, onu takip eden Leo’nun da hayatı değişecektir.
BASINDAN!

MediaFire’dan indirmek için burayı, Yandex.Disk için burayı tıklayınız.
Dosya 1.14 MB büyüklüğündedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme